מסלולי ייעוץ

,nubv 4

גם אתם מרגישים שיצאתם מאיזון , שחוסר השינה של הבייבי משבש את המערכת המשפחתית?

משפחות רבות חוו מצבים כאלה …

בתהליך הדרגתי המקנה לילד מענה תמידי ומיידי לבכי / לשפה שלו אני יכולה להדריך אתכם לחזור למסלול ולמצוא שוב את השקט השלווה והשפיות ….

גם לילד קשה עם התלות שלו בהוריו ובגורמים חיצוניים והוא מבטא את הקושי בבכי. לכן, חשוב להיענות לו כדי שיהיה בטוח בעצמו  (בטחון עצמי) ובנוסף חשוב לספק לו כלים וללמדו להירדם לבד באופן עצמאי ולסגל הרגלי שינה בריאים,  דבר התורם להתקשרות הבטוחה של הילד עם ההורה . 

בתהליך המשותף נבצע גמילה מגורמי תלות חיצוניים וכן נציב  גבולות בנושאים אחרים החשובים להורה ולילד.

הכל מתבצע בסבלנות ואהבה …

Baby smiling in bed with eyes closed and arms out.

מסלולים לבחירתכם :

הדרכה ממוקדת  – מפגש יחיד 

התהליך יכלול פגישת אבחון ובניית תכנית  הדרכה המתאימה לכם, הכוללת: סדר יום ולילה, טקסי שינה , סימני עייפות,נלמד את התינוק איך לרצות לישון במיטתו וכן השלבים המתאימים לילדכם  להרדמות עצמאית  בצורה הדרגתית

ייעוץ שינה וליווי התהליך חודשיים

התהליך יכלול פגישת אבחון ובניית תכנית  הדרכה המתאימה לכם, הכוללת: סדר  יום ולילה, טקסי שינה ,סימני עייפות , חשיפה לאור, נלמד את התינוק איך לרצות לישון במיטתו וכן השלבים המתאימים לילדכם  להרדמות עצמאית בצורה הדרגתית הערך המוסף כאן הוא ליווי על בסיס יומי.כיועצת שינה , אני מתאימה לכם את תכנית השינה המתאימה לכם ובקשר אתכם עד שהלילות לפי שביעות רצונכם כפי שנגדיר בתחילת התכנית ,כמו כן תצטיידו בכלים ובהרגלי שינה שישרתו אתכם כל החיים.

הרצאה לקהל הרחב 

הרצאה בה יינתנו כלים פרקטיים לשינה נכונה , איך מרדימים בצורה נכונה וקשובים לילד כך שההרדמות והלילות יהיו קלים יותר.

מעגלי שיח – קבוצת העצמה חודשיים

קבוצת שיח בה כל אדם בא לידי ביטוי ומספר על תחושותיו  הלבטים והקשיים בתחום השינה עם ילדיו ,תינתן הנחייה אישית לכל אחד   ובכל מפגש כל אחד יספר על התקדמות התהליך שלו.מאפשר: הקשבה ,קבלה , תקשורת , כנות , והכי חשוב שייכות ושינה שלווה בבית.

IMG_8649

לפרטים נוספים ויעוץ שינה
יפעת כהן לוי – יועצת שינה
054-2498554
yifatl3003@gmail.com